Karrier

Karrier a Credobusnál

Együtt sokkal többre vagyunk képesek

Akik a Credobusnál dolgoznak, nemcsak biztos állással, hanem kiszámítható fejlődési pályával számolhatnak, munkájuk pedig napról napra kézzelfogható eredményekkel és sikerélménnyel párosul. Cégcsoportunk a régió vezető autóipari foglalkoztatóival összehasonlítva is versenyképes jövedelmet kínál, miközben egyműszakos munkarenddel és változatos feladatokkal teszi vonzóvá pozícióit.

Kihívás

Hosszú távon is biztos állás, kiszámíthatóság

Kiemelt bérezés és választható béren kívüli juttatási csomagok

Egyműszakos munkarend túlóra lehetőséggel

Azonnal betölthető pozíciók

Villamosmérnök - projektfelelős

Főbb feladatok:

  • Kiemelt szerep újgenerációs, elektromos meghajtású autóbusz típusok fejlesztésében (koncepcionális és operatív tervezés, prototipizálás, homologizáció, tesztelés)
  • Meglévő autóbusz modellek elektromos rendszereinek korszerűsítésében való részvétel
  • Gyártási- és értékesítési területek szakmai támogatása
  • Beszállítói kapcsolattartás, beszerzési terület szakmai támogatása
  • Diagnosztikai szoftverek alkalmazása

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Villamosmérnöki végzettség (BSc vagy Msc)
  • Magabiztos angol nyelvtudás
  • Naprakész technológiai-piaci ismeretek az elektromobilitás területéről
  • Legalább 3 év releváns munkatapasztalat
  • Precizitás, terhelhetőség, önálló munkavégzésre való képesség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Járműgyártás területén szerzett munkatapasztalat
  • Releváns programozási ismeretek
  • Haszonjárművek (autóbuszok) gyártása iránti érdeklődés

Amit kínálunk:

  • A projekt komplexitása kiemelt szakmai fejlődési- és előmeneteli lehetőséget biztosít
  • Iparági összehasonlításban is versenyképes jövedelem, választható béren kívüli juttatási csomagok
  • Modern, vonzó munkakörnyezet, fiatalos csapat
  • Városon belüli munkahely, kényelmes munkába járás

Munkavégzés helye:

Győr

Fontos megjegyzés:

Erre az állásra a credobus@credobus.hu címre küldött üzenettel jelentkezhet. Kérjük, jelentkezéséhez mellékelje önéletrajzát. Állásajánlatunkat a Profession.hu-n is megtalálja!

Import járműalkatrész beszerző

  • Termeléshez szükséges import termékek és anyagok megrendelése
  • Lehetséges partnerek felkutatása, ártárgyalások lebonyolítása, szerződéskötés, beszállítók értékelése
  • Megrendelések komplex szemléletű kezelése, kapcsolattartás, adminisztráció elvégzése
  • Rendkívüli beszerzési igények kezelése, ellátási problémák hatékony megoldása
  • Szoros együttműködés a belső részlegekkel
  • Ismétlődő riportok, kimutatások előállítása, elemző értékelése

  • Szakirányú felsőfokú (BSc) gazdasági vagy műszaki végzettség
  • Releváns műszaki ismeretek
  • Magas szintű angol és német nyelvtudás, aktív idegennyelv-használat
  • 3-5 év kapcsolódó területen szerzett munkatapasztalat
  • MS Excel magas szintű használata
  • Komplex gondolkodásmód, átlagon felüli stressztűrő képesség

  • Kapcsolódó területen szerzett releváns munkatapasztalat
  • További idegen nyelv(-ek) ismerete
  • Mesterképzésen (MSc) szerzett oklevél

  • Kiszámítható, biztos munkahely a vezető magyar autóbuszgyártónál
  • Kiemelt jövedelem, választható béren kívüli juttatási csomagok
  • Szakmai fejlődést biztosító, változatos feladatok
  • Fiatalos, dinamikus, támogató munkahelyi közösség

Győr

Telefon: +36 (96) 417-557

*Hívható hétköznap 6 és 14 óra között.